Wizytówki Białystok

Wizytówki mimo powszechnej cyfryzacji nie straciły na aktualności. Ten nośnik reklamowy jest popularny ze względu na swoje niewielkie gabaryty i przystępną cene wykonania. Dodatkowo jest wiele opcji produkcji wizytówek. Podstawowym rodzajem jest jednostronna, niepowlekana wizytówka. Nie jest to jednak forma najpopularniejsza. Większym zainteresowaniem cieszą sie wizytówki dwustronne, uszlachetnione folią lub lakierem. Na dwóch stronach możemy zmieścić więcej informacji, ponadto zafoliowana wizytówka jest zdecydowanie dużo trwalsza. Druk wizytówek białystok

Wizytówki premium

Są również wizytówki premium. Wykonywane są na różnych papierach ozdobnych czy też barwionych w masie. Mogą zawierać nietypowe elementy, np. zadruk białą farbą, tłoczenie, lakier metalizowany bądź hot stamping. Niestety są one droższe ze względu na bardziej pracochłonne przygotowanie i koszt matryc (w przypadku złocenia i tłoczenia). Droższy jest też papier ozdobny używany w tego typu wizytówkach. Wiele osób decyduje się jednak na wykonanie takich wizytówek. Są one zdecydowanie bardziej efektowne, a wielu przypadkach i profesjach jest to potrzebne.

Wizytówki Białystok

Projekt wizytówki

Każda grupa zawodowa czy też osoba prywatna potrzebuje dopasowanego projektu wizytówki. Odpowiednie zaprojektowanie jest bardzo istotne, przekazuje bowiem informacje o firmie już przy pierwszym kontakcie i wręczeniu wizytówki. Dlatego też warto się zastanowić, czy zaprojektowania wizytówki nie powierzyć profesjonalistom.

Zobacz też: Projekt wizytówki Białystok