Rollup, to świetny mobilny nośnik reklamy

wpis w: Rollup Białystok | 0

Rollup, to świetny mobilny nośnik reklamy

Rollup Białystok. Nośnik reklamy jakim jest rollup świetnie sprawdzi się w podróży służbowej jak też podczas prezentacji poza siedzibą firmy. Wszędzie tam gdzie dysponujemy ograniczonymi możliwościami oraz miejscem, ten stand zapewni profesjonalną otoczkę reklamową. Wykorzystywany jest bardzo często podczas konferencji, pokazów oraz wszelkiego rodzaju prezentacji. Wszędzie tam gdzie jesteśmy gościnnie, a zależy nam na efektywnym dotarciu do potencjalnych klientów. Przeczytaj także – Rollup Białystok

Rollup Białystok - Projektowanie oraz druk

Rollup idealnie sprawdzi się w podróży służbowej, jest mały i poręczny.

Ze względu na nieduże gabaryty po złożeniu oraz dużą powierzchnię reklamową po rozłożeniu, jest to idealny nośnik reklamy który możemy zabrać do samochodu, a nawet w podróż pociągiem bądź autobusem. Rollup’y występują w kilku wielkościach, zazwyczaj przedział ten mieści się od 80 do 150 cm szerokości. Dodatkowo możemy uzbroić stojak w oświetlenie led, które podkreśli obecność reklamy w miejscach, gdzie zastane oświetlenie jest niewystarczające do oświetlenia reklamy.

Projekt rollup'a Białystok

Rollup – Jakość produktu to wypadkowa projektu graficznego, wydruku oraz samego nośnika.

Coś co przyciągnie oko klienta to z pewnością dobry projekt graficzny, po przyjrzeniu się bliżej rollup’owi na pewno widoczna będzie jakość druku powierzchni reklamowej, zaś w codziennym użytkowaniu docenimy dobrej jakości kasetę wykonaną z odpowiedniej grubości aluminium oraz torbę transportową która ułatwi nam transport.

Przeczytaj również – Projektowanie stron internetowych, co kryje się pod tym pojęciem?