Oklejanie samochodów stało się bardzo powszechną usługą ze względu na bardzo dużą skuteczność tej formy reklamy. Każda firma dysponuje jednym lub kilkoma autami, które są tak na prawdę darmową powierzchnią reklamową. Jedynym wydatkiem jest samo oklejenie samochodu.

Oklejanie samochodów Białystok

Skuteczna forma reklamy.

Zlecenie oklejenia samochodu rozpoczyna się zawsze od zaprojektowania reklamy. W zależności od zamysłu oraz budżetu możemy okleić samochód na kilka sposobów:

  • oklejenie wybiórcze
  • oklejenie częściowe
  • oklejenie całkowita

Oklejanie samochodów Białystok

Oklejenie wybiórcze samochodu

Tego typu oklejenie obejmuje zwykle jedynie umieszczenie logo firmy, adresu strony lub sloganu reklamowego w pewnej części samochodu w postaci „wklejki”, np. przednie lub tylne drzwi, tylna szyba lub zderzak.

Oklejanie samochodów Białystok

Oklejenie częściowe samochodu

Oklejenie auta obejmujące pewną jego większą część, zwykle tylną. Dobrze zaprojektowane oklejeni może imitować o wiele większą powierzchnię oklejenia niż jest faktycznie. Efekt ten uzyskuje się poprzez wysuwanie elementów projektu poza obszar całkowicie oklejony jednym kawałkiem folii.

Oklejanie samochodów Białystok

Oklejenie całościowe samochodu

Oklejenie całkowite obejmuje całą powierzchnię karoserii włącznie z dachem samochodu oraz tylnymi szybami. Jest to najbardziej zaawansowana usługa ze względu na ilość metrów do oklejenia, jak również konieczność demontażu wielu elementów przytwierdzonych do karoserii na czas oklejania samochodu.
Oklejanie samochodów Białystok

Okelejanie aut Białystok

Oklejanie samochodów Białystok